Ontzorgen staat bij LTO Arbeidskracht voorop

16 februari 2017

|

Rose

LTO Seizoenarbeid heet nu LTO Arbeidskracht. ‘Met ons uitgebreidere aanbod aan diensten voor buitenlands én Nederlands personeel, dekt de term seizoenarbeid de lading niet meer’, legt manager Yvonne van de Ven de naamswijziging uit.
Logo_LTO_Arbeidskracht

‘We doen veel meer dan ontzorgen bij het tijdelijk inhuren van buitenlandse werknemers. Dat is wel waar we in 2002 mee begonnen, maar LTO-leden kunnen inmiddels bij ons terecht voor diensten rondom hun totale personeelsbestand’, zegt Yvonne van de Ven.

LTO Arbeidskracht biedt al langere tijd zorgverzekeringen en payrolling aan om werkgevers complex werk uit handen te nemen. Vorig jaar kwamen daar ook opleidingen bij, onder andere taalcursussen en opleidingen tot gekwalificeerd medewerker verpakken en gekwalificeerd medewerker glastuinbouw. LTO Arbeidskracht breidt het aanbod aan opleidingen dit jaar verder uit.

‘Personeel is het wezenlijke kapitaal van een agrarische onderneming.
Onze leden beseffen dat heel goed’

 

Zuinig op personeel

Van de Ven: ‘Het is voor onze leden lastig goed personeel te vinden dat begrijpt dat het werk in weer en wind door moet gaan. Daarom zijn onze ondernemers zuinig op hun werknemers en zijn ze bereid in hen te investeren, onder andere via scholing.’

‘Personeel is het wezenlijke kapitaal van een agrarische onderneming. Onze leden beseffen dat heel goed’, benadrukt Van de Ven. Investeren in het personeel via bijvoorbeeld scholing, helpt agrarische ondernemers bij het opbouwen van een langdurige relatie met hun werknemers. ‘En dan heb ik het niet alleen over buitenlandse werknemers’, vervolgt Van de Ven. ‘Scholing maar ook een goede zorgverzekering zijn voor alle personeel van belang. Daarom biedt LTO Arbeidskracht onder de naam Agro+Zorg ook zorgverzekeringen aan voor Nederlands personeel.’

Aantrekkelijke werkgever

‘Het aanbieden van scholing en een goede zorgverzekering maakt je een aantrekkelijke werkgever. Kijk naar Poolse arbeidskrachten’, geeft Van de Ven als voorbeeld. ‘Veel Nederlandse bedrijven werken al jaren met een vaste club Poolse werknemers en wil graag met hen door. Maar de economie in Polen is enorm aangetrokken. Omdat de lonen steeds dichter bij elkaar komen te liggen, is het voor Polen dan ook minder interessant geworden om in Nederland aan de slag te gaan’, legt ze uit. ‘Het aanbieden van scholing en een goede zorgverzekering maakt het weer een stuk aantrekkelijker hier te blijven werken.’

Een zorgverzekering geeft bovendien een stukje controle, stelt Van de Ven. ‘Als er iets gebeurt en de medewerker is niet verzekerd, dan kunnen de kosten ook voor de werkgever snel oplopen.’

LTO Arbeidskracht ontwikkelt nieuwe diensten altijd vanuit de gedachte om ondernemers optimaal te ontzorgen en te helpen bij de invulling van goed werkgeverschap. Van de Ven: ‘LTO Arbeidskracht maakt het de agrariër met personeel gemakkelijk. Wij regelen alle randvoorwaardelijke zaken waar hij tegenaan loopt, of het nu gaat om buitenlandse medewerkers of om Nederlandse medewerkers. Zo kan de ondernemer zich met zijn medewerkers volledig richten op zijn primaire taak: zijn onderneming.’

LedenvoordeelkrantBekijk de krant digitaal

Ledenvoordeel op LTO Arbeidskracht

Als u gebruikt maakt van de diensten van LTO Arbeidskracht (met uitzondering van Payrolling) betaalt u een basisbijdrage per jaar. Als LTO lid van krijgt u hierop een korting van 30%. Daarnaast krijgt u een korting van 10-40% afhankelijk van de soort dienstverlening. Op de website van LTO Arbeidskracht vindt u meer informatie.

www.ltoarbeidskracht.nl

 LTO Arbeidskracht

Overig nieuws

10 januari 2024

Top vijf ledenvoordelen

Samen met 30.000 collega boeren en tuinders kunt u voordeliger inkopen. LTO Ledenvoordeel heeft namens u en de andere leden met meer dan 50 partijen afspraken gemaakt over prijzen, voorwaarden en service.

20 februari 2023

Diergezondheid op topniveau met duurzame drinkwater- en klauwdesinfectie

Ook in 2023 met 36% MIA en 75% Vamil De inrichting van de stal van André Schilder uit Spierdijk is diervriendelijk met ruime, zachte ligboxen, brede looppaden en koeborstels.

15 februari 2023

Waar moet je op letten bij de aanschaf van zonnepanelen?

LTO Bedrijven is sinds kort aandeelhouder van Full Power Support BV.

Mis nooit meer een voordeel

Ontvang de nieuwsbrief met interessante aanbiedingen.
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Mis nooit meer een voordeel!

Ontvang de nieuwsbrief met interessante aanbiedingen.